Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tančili byste na hrobě vlastní matky? A přesně to dělají „humanisté“ a „liberálové“

16. 03. 2017 18:04:35
Když nevyhraje jejich kandidát, zapalují auta, když vyhraje, vydávají to za potvrzení pravdivosti jejich ideologie. O kom mluvím? Přeci o těch, co si o sobě myslí, že nabízí tu nejlepší společnost na světě

Zažili jsme to za poslední dobu několikrát. Bylo hlasování o odchodu Velké Británie z Evropské unie. Vyhráli příznivci odchodu a nastala mediální masáž, snaha o zpochybnění referenda, dehonestování těch, kteří hlasovali pro exit. V Rakousku v opakovaných volbách vyhrál ten pro „Evropu“ správný kandidát a bylo to výše jmenované jasné znamení, že Rakušané odmítají „populismus“. V USA vyhrál člověk, který byl od počátku osočován, zesměšňován a po jeho vítězství hořela auta, protože ti „správní“ demonstrovali. Nyní v Nizozemí v průzkumech favorizovaná strana Geerta Wilderse skončila druhá a vydávají to zase za svůj úspěch a porážku dle jejich slov „populismu“.

Je třeba se tedy zeptat. Opravdu Evropané odmítají ty, kteří jsou dle slov různých levicových aktivistů a hlavních médií „populisté“ anebo se začínají projevovat demografické změny v zemích západní Evropy? Není totiž náhoda, že v Rakousku vyhrál levicový kandidát jen malým rozdílem a nejvíce hlasů získal v oblastech, kde žije nejvíce imigrantů z islámských zemí. Při hlasování o odchodu Británie z Evropské unie, získali odpůrci nejvíce hlasů v místech, kde žije nejvíce obyvatel nebraského původu s islámským vyznáním. Ve volbách v USA současný prezident ztrácel ve státech, které jsou za prvé tradičně pro demokraty a za druhé s významným počtem těch, kterých se týkaly předvolební slova prezidenta Trumpa o nelegálních přistěhovalcích a nebezpečí ze strany muslimů.

Nevím, jak dopadly volby v Nizozemí podle volebních oblastí, ale nepopíratelným faktem je, že strana Geerta Wilderse si v nizozemském parlamentu polepšila i přes poslední kroky současné vládnoucí strany, která zčásti převzala to, co hlásal Geert Wilders. Přesto si dovolím předpokládat, že stejně jako v Rakousku získali nizozemští Svobodní nejméně tam, kde žije nejvíce imigrantů, muslimů, které Geert Wilders kritizuje již několik let za jejich neochotu a odmítání přijmout evropské „hodnoty“ a styl života. Nejsem prorok, ale domnívám se, že podobně dopadnou i prezidentské volby ve Francii a kdekoliv jinde v západní Evropě, kde žije významná islámská voličská komunita a to ze dvou důvodů: Každý kandidát, který vystupuje proti současnému směřování Evropy, je v médiích ukazován v tom nejhorším světle, pokud není rovnou ignorován a za druhé, ty takzvané „proevropské“ strany jsou, stejně jako v případě Nizozemí, ochotny přijmout část programu a rétoriku těch, které odsuzují jako „populisty“ a zároveň cílit na islámské voliče. Jidáš se svými třiceti stříbrnými byl proti nim jen žabař. Jenomže Jidáš nebyl gumový politik a tak neusnesl výčitky svědomí a oběsil se.

Západní Evropa se dostává do bodu, mnohdy již dostala, kdy nebude rozhodovat hlas těch, kteří jsou Evropané, ale těch, kteří jsou v Evropě díky nesmyslné „humanitární“ politice a kteří neuznávají nic z toho, na čem byla Evropa postavena a co Evropu tvořilo. Jde to přirovnat k Libanonu, nejvíce prosperujícímu arabskému státu, kde s odchodem nemuslimských obyvatel došlo k rozdělení Libanonu a libanonských měst na křesťanské a islámské části a ty islámské se dělí ještě na sunnitské a šíitské, přičemž každá strana má svoje ozbrojené milice. Evropa zatím ne, jen se občas vyskytnou hlídky šária, oblasti a bary kam nepustí nejen nezahalenou ženu, ale ženu. Oblasti, kde ten, kdo není muslim, není vítán.

Nejtragičtější na tom všem je, že ty problémy, které nastanou, nebudou řešit ti naši „humanisté“ ale paradoxně jejich děti. Což mě přivádí k myšlence, zda tito lidé mají vůbec rádi lidi, či jim jde jen o sebe a prosazení jejich představ bez ohledu na to, že pro jejich „ušlechtilé“ myšlenky budou trpět lidé.

Autor: Martin Kavka | čtvrtek 16.3.2017 18:04 | karma článku: 41.37 | přečteno: 1658x

Další články blogera

Martin Kavka

A kdy se Halík a Putna omluví kardinálovi Dukovi?

Tak jsme měli zase malou aféru, kdy „strážci“ demokracie v čele s Halíkem a Putnou zahřímali na její obranu sesláním hromů a blesků na adresu Arcibiskupa pražského, Primase českého a kardinála Dominika Duku.

18.11.2017 v 16:29 | Karma článku: 44.07 | Přečteno: 3803 | Diskuse

Martin Kavka

Kouříš? Piješ? Souložíš? Pak jsi vyvrhel!

Dozorci nad lidským zdravím se zcela určitě radují. Prošel zákon, který zakázal kouření v restauracích a veřejných prostorech. Omezil prodej alkoholu na akcích, kde se vyskytují děti. Zatím neřeší radovánky vedoucí k početí dětí

13.11.2017 v 15:18 | Karma článku: 39.22 | Přečteno: 1595 | Diskuse

Martin Kavka

Lidská práva, pohlavní různorodost a zrůdnost multikulturalismu

Je v podstatě lhostejné na jakém základě vznikla idea lidských práv. Ve smyslu dějinného vývoje k tomu došlo a lidská práva byla postavena jako univerzální, univerzální proto, aby nedocházelo k diskriminaci nějaké skupiny obyvatel

9.11.2017 v 15:10 | Karma článku: 28.85 | Přečteno: 623 | Diskuse

Martin Kavka

Nepocházím z opice, jakože je živý Bůh nade mnou

Přál bych si, aby tato věta neznamenala opovržení od těch, co jsou „vědecky“ na výši, co sází na „vědecké“ poznání, ale aby byla počátkem diskuse.

3.11.2017 v 15:28 | Karma článku: 33.51 | Přečteno: 945 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Josef Hradecký

Velké panoptikum.

Nejsem ani politolog,politik pouze snad normální volič. Proto žádám poslance. Makejte a nechte těch zbytečných keců..

23.11.2017 v 17:18 | Karma článku: 21.78 | Přečteno: 350 | Diskuse

Karel Trčálek

Vrtění psem a srebrenické horory

Být člověk je nejkrutějším božím trestem, ano, být člověkem je za trest. Kdoví, čím vším jsme se provinili ve svých minulých životech a existencích, že byli jsme takto potrestáni

22.11.2017 v 14:35 | Karma článku: 12.53 | Přečteno: 755 | Diskuse

Ladislav Větvička

Srebrenicke horory a vrtěni psem...

Medyjalni scena je jasna. Vlevo hodny Bosňak, vpravo zly Srb. Hodny Bosňak se pětrazy denně modli a střila do vzduchu. Zly Srb se na Bosňaka tři roky krvežiznivě diva, a pak mu během třech dnu zebere flintu, zmuchla kobereček,

22.11.2017 v 11:11 | Karma článku: 46.61 | Přečteno: 6523 | Diskuse

Ladislav Větvička

Kosovo neni žadne Srbsko

Když se jakysik kmen chce usadit a udržet na jakemsik uzemi, musi splňovat tři předpoklady: 1. přiměřeně suložit, 2. přiměřeně terorizovat a 3. mět přiznivu geopolitycku situaci.

21.11.2017 v 11:11 | Karma článku: 44.33 | Přečteno: 4753 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Tak nám prý zase rusáci zatopili !

Na Netu se nyní objevili odborníci,kteří vědí vše.V Rusku prý zase vybuchlo jaderné zařízení a my zase nic nevíme.

21.11.2017 v 9:29 | Karma článku: 22.78 | Přečteno: 747 | Diskuse
Počet článků 290 Celková karma 38.93 Průměrná čtenost 2562

                                                                                                                         Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.